Öğrencilere

Paylaş:

EğitimNoktam, kalite ilkeleri çerçevesinde herkesin platforma kayıt olabileceği bir hizmeti sunmamaktadır. Danışan ve eğitmenlerin platformlarda hizmetlere ulaşımları için kabul süreçleri belli aşamalardan ve anlaşmalar mümkün olmaktadır 

EğitimNoktam ekibinin, en kalite eğitmen ile en kaliteli eğitimi talep eden danışanların buluşturulmasını belli ilkelerle gerçekleştireceği sürecin başında yer almaktadır. 

Danışanların/öğrencilerin (velilerinin) bu platformdan etkin yararlanıcı kişiler olabilmeleri ile ilgili kanaat oluştuğunda bir anlaşma yapılarak hizmetten yararlanma imkanları sunulur. 

Bu anlaşmada danışanların doğru beyanda bulunmaları, çocuklarına ya da kendilerine (18 yaş üstü olanlar) doğru yönlendirme ve yönlenme yönünde bilinç kazanmaları, platform etik kurallarına uymaları, kalite değerlendirme sistemine etkin katılım sağlamaları gibi hususlar yer almaktadır. 

Danışanların devamlı kendini geliştiren bu sistemden en etkin ve verimli şekilde yararlanmaları için paydaş olmaları en önemli arzumuzdur.