Duyurular

Paylaş:

Öğrencilere

EğitimNoktam, kalite ilkeleri çerçevesinde herkesin platforma kayıt olabileceği bir hizmeti sunmamaktadır. Danışan ve eğitmenlerin platformlarda hizmetlere ulaşımları için kabul süreçleri belli aşamalardan ve anlaşmalar mümkün olmaktadır 

EğitimNoktam ekibinin başkanı üstün/özel yetenekliler uzmanı Doç.Dr. Hasan Said Tortop, en kalite eğitmen ile en kaliteli eğitimi talep eden danışanların buluşturulmasını belli ilkelerle gerçekleştireceği sürecin başında yer almaktadır. 

Danışanların/öğrencilerin (velilerinin) bu platformdan etkin yararlanıcı kişiler olabilmeleri ile ilgili kanaat oluştuğunda bir anlaşma yapılarak hizmetten yararlanma imkanları sunulur. 

Bu anlaşmada danışanların doğru beyanda bulunmaları, çocuklarına ya da kendilerine (18 yaş üstü olanlar) doğru yönlendirme ve yönlenme yönünde bilinç kazanmaları, platform etik kurallarına uymaları, kalite değerlendirme sistemine etkin katılım sağlamaları gibi hususlar yer almaktadır. 

Danışanların devamlı kendini geliştiren bu sistemden en etkin ve verimli şekilde yararlanmaları için paydaş olmaları en önemli arzumuzdur. 

 

Eğitmenlere

EğitimNoktam, siz değerli eğitimcilerin doğru hedef kitleye ulaşmanızda ve hak ettiğiniz değerin ortaya çıkmasında en etkili araçlarla sizlere destek olmak için çalışmaktadır. 

EğitimNoktam ekibinin bir parçası olmak için bazı yükümlülükleri sizlerin memnuniyet karşılamanızı umuyoruz. Eğitmen kabul süreçleri, sabırla geçen bir zamanı gerektirmektedir. Amacımız kaliteli eğitmenlerin platforma seçilmesi olduğu için bazı kriterlerde aranmaktadır. Bu kriterler;

 

* Kendi alanınız etkin ve orjinal öğretimsel stratejileriniz olması, 

* Eğitimlerinizde lisansüstü eğitimlerin sürdürülmesi ya da tamamlanması, 

* Alanınızda önemli eğitimlerin alınmış olması, 

* Danışanlarla iyi iletişim kurma özelliğinizin olması, 

* Belgelerin sunulması,

 

bu kriterler ekibimiz tarafından güncellenmektedir. 

Kalite Değerlendirme Sistemi hakkında sizlere detaylı bilgiler verilecektir. Dört leveldan oluşan değerlendirme sistemi her ay sizi güncel olarak değerlendirme skoru vermektedir. Bu ise sizlerin platformdaki görünürlüğünüz ve danışanların sizleri talep etme olasılığını artıracaktır. 

Sizlerle kaliteli eğitimin adresi olmaya birlikte varız ve sizleri destekliyoruz. 

EN Ekibi