OPTEMER (Online Psikolojik Test Merkezi)

OPTEMER (Online Psikolojik Test Merkezi)

Öğrencilerden ve çocuklarımızdan şu sorular sıkça sorulmaktadır. Ben napmalıyım da daha fazla başarılı  olmalıyım? Kaç saat ders çalışmalıyım? Neden istediklerim olmuyor? Bizim bunlara yanıtımız şu;

"ÖNCE KENDİNİ TANIMALISIN"

OPTEMER, çocuklarımızın ve öğrencilerin kendilerini tanımaları için oluşturulan bir yazılımdır. Tabi sadece öğrenciler ya da çocuklar değil, bunun yanında aileler ve öğretmenler için de ölçekler yer almaktadır. 

Sizi birçok emekten kurtaran bu sistem sayesinde çok kısa bir sürede testi yaparak, anında test raporunuzu alabiliyorsunuz. OPTEMER, yayıma girmesi ile birlikte her gün en az 20 üyemiz tarafından kullanılmaktadır. Böyle bir talebin oluşması bizi de arge çalışmalarımızı geliştirmeye ve yeni ölçekler eklemeye motive etmektedir.  

Ölçekler, kullanımı kolay, yaygın, standardize bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Ölçeklerden sonra yapılan yorumlar; kolay anlaşılır, uygulamaya dönük öneriler verici bir şekilde sunulmaktadır. Şu an Kişilik Envanteri, Aile Otorite Stili, Yetenek Belirleme Envanteri (3-6 yaş), Yaratıcılığı Teşvik Eden Öğretmen Ölçeği, Üstün Zekalılık İşaretleri Gözlem Formu olmak üzere 5 ölçek kullanıma sunulmuştur. 

OPTEMER Ekibi 

Yetişkinler İçin Ölçekler