E-E-2025070250-105

İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak görev yapan Dr. Fatih Mehmet Coşkun, 2006 yılında Boğaziçi Üniversitesi Fizik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2010 yılında, ÖĞRENCİLERİN FİZİKLE İLGİLİ GÜNLÜK YAŞAM OLAYLARINI AÇIKLAMA BECERİLERİNİN AKADEMİK BAŞARILARINA KATKISI: UYGULAMALI BİR FİZİK DERSİ YAKLAŞIMI başlıklı uygulamalı teziyle yüksek lisans eğitimini tamamladı ve o yıldan itibaren günlük hayatta eğlenceli ve öğretici fen deneyleri üretmekte ve eğitmenliğini yapmaktadır. 2013 yılında kurulan ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi – Üsküdar Belediyesi ortak ISTKA projesi olan Üsküdar Çocuk Üniversitesi’nde Deney sınıfı kurucu koordinatörlüğü görevini üstlendi ve 3 dönem boyunca özel yetenek grubundaki yaklaşık 3000 öğrenciye fen ve deney dersleri verip eğitici eğitmenliği yaptı. 2017 yılında Maltepe İlçe Milli Eğitim ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi ortak ISTKA projesi olan “Sosyo-Ekonomik Düzeyi Düşük Ailelerin Özel Yetenekli Çocuklarının Bilim ve Zeka Oyunları Yöntemi İle Erken Yaşta Tespiti” başlıklı projede Bilim sınıfı koordinatörlüğü yaptı ve yaklaşık 2400 dezavantajlı konumdaki öğrenciye deney ve fen dersleri verdi. 2016 yılında KATKILI PEROVSKİT GÜNEŞ PİLLERİNİN ÜRETİMİ VE FOTOVOLTAİK KARAKTERİZASYONU başlıklı tezi doktora eğitimini tamamlayan Dr. Coşkun bu alanda uluslararası düzeyde 22 SCI yayına sahiptir.

Uzmanlık alanları

Özel Yetenek Robotik-Kodlama-Ortaokul Fen-LGS
EğitimNoktam eğitmenlerinin seçimi kalite denetimi yapan bir ekip tarafından yapılır. Her eğitmenin uzmanlık alanı ile ilgili belgeler ekip tarafından kontrol edilir. Eğitmenlerin hatalı davranışları bildirimler tarafından izlenir. Eğitmenler, Kalite Denetim Sistemi ile reytinglenir. Belli eğitimlerden geçerler. Devamlı olarak kendilerini geliştirirler.
Kalite İzleme Sistemi, her eğitimenin Q4 ile Q1 düzeylerinde yer alması için farklı parametrelerle ölçümler yapar. Bu parametreler, yorumlar, beğeniler, alınan eğitimler gibi ekibimiz tarafından SER skoru hesaplanmasında kullanılır. Eğitmenlerin SER skorları otomatik olarak aylık hesaplanır. Bu skorlara göre eğitmenlerin görünürlüğü değişecektir. Her bir kalite seviyesinde eğitimenlerin sistemde yapabilecekleri sınırlandırılmıştır. Bu durum eğitmenlerin kendilerini geliştirmeleri ve kalite odaklı çalışmalarını sağlayacak bir sistemdir.
EğitimNoktam eğitmen ekibi, titiz bir seçim sürecinden sonra oluştur. Kendi alanında uzman olan tüm eğitmenler, EğitimNoktam eğitmen ekibine katılmak için başvuru yapabilir. Eğitmenlerin, kendi sayfalarını oluşturmaları, sınıf açmaları gibi bir çok olanak sistem tarafından kendilerine sunulmaktadır. Eğitmenlerin EğitimNoktam'da var olmaları, çocuklarının ya da kendilerinin eğitimlerini en kaliteli eğitmenler tarafından almak isteyen kişiler tarafından yakından takip edilmektedir. Eğitmenlerin eğitimle ilgili yazı yazmaları, video ve eğitim materyal içeriği paylaşmaları sistemde onları aktif ve görünür hale getirecektir. Tüm bu gereklilikleri yerine getiren ve kendini geliştiren eğitmenlerin sitede yer alması böylelikle sağlanmış olacaktır.
Bu öğretmen için video yok
Bu öğretmen için makale yok

Öğrenci geribildirimi

Q4 SER
09/2020

    0.00

Yorumlar

Şu anda inceleme yok