E-K-2025070253-106

GELİŞEN GLOBAL EĞİTİM TEKNOLOJİLERİNDE HEM GELİŞİM HEM KİŞİSEL GELİŞİM OLARAK EĞİTİMCİLİĞİMDE YENİ UFUKLAR VE HER ZAMAN TAZE BİLGİ HAVUZUMU GÜNCEL BİLGİLERLE DOLDURABİLMEYİ VE EĞİTİM VERDİĞİM BİREYLERLE BU DOĞRULTUDA BİLGİLERİMİ PAYLAŞABİLMEYİ TEMEL HAYAT PRENSİBİM OLARAK KABUL ETMİŞ BİR KİŞİLİK YAPISINDAYIM.

Uzmanlık alanları

Özel Yetenek Savunma Spor Eğitimi e-Spor
EğitimNoktam eğitmenlerinin seçimi kalite denetimi yapan bir ekip tarafından yapılır. Her eğitmenin uzmanlık alanı ile ilgili belgeler ekip tarafından kontrol edilir. Eğitmenlerin hatalı davranışları bildirimler tarafından izlenir. Eğitmenler, Kalite Denetim Sistemi ile reytinglenir. Belli eğitimlerden geçerler. Devamlı olarak kendilerini geliştirirler.
Kalite İzleme Sistemi, her eğitimenin Q4 ile Q1 düzeylerinde yer alması için farklı parametrelerle ölçümler yapar. Bu parametreler, yorumlar, beğeniler, alınan eğitimler gibi ekibimiz tarafından SER skoru hesaplanmasında kullanılır. Eğitmenlerin SER skorları otomatik olarak aylık hesaplanır. Bu skorlara göre eğitmenlerin görünürlüğü değişecektir. Her bir kalite seviyesinde eğitimenlerin sistemde yapabilecekleri sınırlandırılmıştır. Bu durum eğitmenlerin kendilerini geliştirmeleri ve kalite odaklı çalışmalarını sağlayacak bir sistemdir.
EğitimNoktam eğitmen ekibi, titiz bir seçim sürecinden sonra oluştur. Kendi alanında uzman olan tüm eğitmenler, EğitimNoktam eğitmen ekibine katılmak için başvuru yapabilir. Eğitmenlerin, kendi sayfalarını oluşturmaları, sınıf açmaları gibi bir çok olanak sistem tarafından kendilerine sunulmaktadır. Eğitmenlerin EğitimNoktam'da var olmaları, çocuklarının ya da kendilerinin eğitimlerini en kaliteli eğitmenler tarafından almak isteyen kişiler tarafından yakından takip edilmektedir. Eğitmenlerin eğitimle ilgili yazı yazmaları, video ve eğitim materyal içeriği paylaşmaları sistemde onları aktif ve görünür hale getirecektir. Tüm bu gereklilikleri yerine getiren ve kendini geliştiren eğitmenlerin sitede yer alması böylelikle sağlanmış olacaktır.
Bu kullanıcı için doküman yok
Bu öğretmen için video yok
Bu öğretmen için makale yok

Öğrenci geribildirimi

Q4 SER
09/2020

    0.00

Yorumlar

Şu anda inceleme yok