Image Description İSTANBUL, BEŞİKTAŞ
Paylaş:

E-K-2025070259-108

Bartın Devlet Hastanesi / STAJYER PSİKOLOG Balıklı Rum Hastanesi / STAJYER PSİKOLOG Bartın Doğanay Rehabilitasyon Merkezi/ STAJYER PSİKOLOG Bartın Değişim Danışmanlık Merkezi/ PSİKOLOG İstanbul Özel Mehmet Oyal Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi (çalışıyor) İntegratif Enstitiü Psikolojik Danışmanlık Merkezi (terapist) 2013-2017 Haliç Üniversitesi Psikoloji 2018-2020 Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans 2019-2020 İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon

Uzmanlık alanları

Türkçe-İlkokul Özel Eğitim-Zihinsel Matematik-İlkokul
EğitimNoktam eğitmenlerinin seçimi kalite denetimi yapan bir ekip tarafından yapılır. Her eğitmenin uzmanlık alanı ile ilgili belgeler ekip tarafından kontrol edilir. Eğitmenlerin hatalı davranışları bildirimler tarafından izlenir. Eğitmenler, Kalite Denetim Sistemi ile reytinglenir. Belli eğitimlerden geçerler. Devamlı olarak kendilerini geliştirirler.
Kalite İzleme Sistemi, her eğitimenin Q4 ile Q1 düzeylerinde yer alması için farklı parametrelerle ölçümler yapar. Bu parametreler, yorumlar, beğeniler, alınan eğitimler gibi ekibimiz tarafından SER skoru hesaplanmasında kullanılır. Eğitmenlerin SER skorları otomatik olarak aylık hesaplanır. Bu skorlara göre eğitmenlerin görünürlüğü değişecektir. Her bir kalite seviyesinde eğitimenlerin sistemde yapabilecekleri sınırlandırılmıştır. Bu durum eğitmenlerin kendilerini geliştirmeleri ve kalite odaklı çalışmalarını sağlayacak bir sistemdir.
EğitimNoktam eğitmen ekibi, titiz bir seçim sürecinden sonra oluştur. Kendi alanında uzman olan tüm eğitmenler, EğitimNoktam eğitmen ekibine katılmak için başvuru yapabilir. Eğitmenlerin, kendi sayfalarını oluşturmaları, sınıf açmaları gibi bir çok olanak sistem tarafından kendilerine sunulmaktadır. Eğitmenlerin EğitimNoktam'da var olmaları, çocuklarının ya da kendilerinin eğitimlerini en kaliteli eğitmenler tarafından almak isteyen kişiler tarafından yakından takip edilmektedir. Eğitmenlerin eğitimle ilgili yazı yazmaları, video ve eğitim materyal içeriği paylaşmaları sistemde onları aktif ve görünür hale getirecektir. Tüm bu gereklilikleri yerine getiren ve kendini geliştiren eğitmenlerin sitede yer alması böylelikle sağlanmış olacaktır.
Bu kullanıcı için doküman yok
Bu öğretmen için video yok
Bu öğretmen için makale yok

Öğrenci geribildirimi

Q4 SER
09/2020

    0.00

Yorumlar

Şu anda inceleme yok